Usługa
Cena (netto)
* Cena promocyjna nie obejmuje wypalania termicznego ** Przy przeglądzie OT Pełnym (Volvo lub Renault) demontaż i montaż DPF w celu regeneracji GRATIS!
Czyszczenie filtra DPF pojazdu ciężarowego*
1299zł
Demontaż i montaż filtra (cena dotyczy pojazdów ciężarowych Volvo i Renault) **
349 zł
Regeneracja filtra DPF samochodu osobowego
od 1800 zł

Zarówno sprzęt FSX jak i proces czyszczenia jest przetestowany i zatwierdzony przez głównego producenta (OEM). Udowodniono, że sprzęt czyszczący FSX zapewnia najlepsze rezultaty spośród wszystkich dostępnych na rynku. Nasz proces czyszczenia NIE uszkodzi podłoża ceramicznego, ani nie doprowadzi do katalizacji powłoki.

Przetestujemy Państwa filtr w każdym procesie czyszczenia. Sprzęt pomiarowy FSX jest najnowocześniejszy i zapewnia precyzyjną diagnozę dla przepływu powietrza i wydajność mikro porów.

Wszelkie rezultaty czyszczenia Państwa filtra są zapisywane w bazie danych i porównywane ze specyfikacjami OEM – wyniki są dla Państwa dostępne. Filtry można dostarczać do siedziby naszej firmy, mogą Państwo również wysłać do nas filtr za pomocą przewoźników, takich jak UPS, Fed-ex czy transportu ciężarowego. Gwarantujemy profesjonalizm i konkurencyjne ceny!